A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради
Золочівський район Львівської області

Нова українська школа-це школа для життя

Дата: 27.08.2018 16:46
Кількість переглядів: 236

Під таким гаслом  27 серпня 2018 року на базі «НВК Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інтернат ім.Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка»  відбулася святкова нарада керівників ЗЗСО Буського району  та голів первинних профспілкових організацій.

    Із початком нового навчального року педагогів привітали Сай Т.П,, заступник голови Буської РДА, і Фурда Р.Я., заступник голови Буської районної ради, які зазначили, що основою освітньої програми Нової української школи є дитиноцентризм, а  вчителі сьогодні залишаються  найважливішими координаторами освітнього процесу і покликані забезпечити учням належні умови для здобування знань. Представники влади   висловили подяку керівникам шкіл за результативно реалізовані освітні мікропроекти, заявили про свою готовність підтримувати і допомагати педколективам у всіх починаннях, спрямованих на впровадження в життя освітньої реформи.

   Начальник відділу освіти Олійник Г.М. проаналізувала роботу освітньої галузі району, що налічує 776 педагогів, які навчають 5314 учнів та 1146 дошкільників, відзначила успіхи та слабкі сторони у роботі педагогів щодо роботи з обдарованими дітьми. В районі добре налагоджена і надалі пріоритетною залишається робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Саме з цією метою на базі Буської гімназії перед початком нового навчального року відкрито Інклюзивно-ресурсний  центр.

    Актуальним сьогодні є військово-патріотичне виховання учнівської молоді, знання військової справи, володіння навчальною зброєю, готовність стати в ряди борців за територіальну цілісність України. Силами педагогічних і учнівських колективів, працівниками РІМЦ відділу освіти  зібрано чимало інформації про учасників бойових дій у зоні АТО, які є випускниками шкіл чи проживають на прилеглій території. У видавництві «Растр» готується до друку перша частина книги «Воїни миру». Планується відкриття приміщення військово-патріотичного центру і тиру.

    З метою формування в дітей партнерських стосунків, лідерських якостей та основ підприємницької діяльності, протягом літа в НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. В.Кальби» (директор Ксьондзик М.Г.)  «Галицька фундація» проводила літній табір, де учні мали можливість презентувати  і захищати різноманітні власні проекти. Педагоги пересвідчилися, що діти творчі, винахідливі, їм потрібен лише поштовх і допомога. За сприяння у роботі «Галицькій школі лідерства» та за дорученням  п. Валентини Ведровської начальнику відділу освіти Олійник Г.М. вручено Подяку.

    Учителі – агенти змін. Це наскрізна ідея, на якій тримається запровадження реформи Нова українська школа, і гасло для вчителів, що пілотуватимуть новий Держстандарт для початкової школи вже з 1 вересня. Про це йшлося у виступі Пацалон Г.М., вчителя початкових класів НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст..», тренера НУШ. А Ткачук О.Я., вчитель зарубіжної літератури Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила керівників шкіл із сучасними освітніми трендами.

    За якісну підготовку переможців ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, підготовку випускників до ДПА та ЗНО, за  об’єктивність оцінювання знань учнів, участь у різноманітних конкурсах педагогам вручено грамоти  і подяки районної адміністрації, відділу освіти і департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

            

            Учасників наради привітали  Сень Г.І., голова Буської РОППОіН України, та  учні Буського ОЗЗСО .

                                                              Лабінська С.С., методист РІМЦ

відділу освіти Буської РДА« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень