Весна, веснонька прийшла…
Прекрасна пора року – весна. Звеселяє своїм теплом, милує око краєвидами, зігріває душу своїми святами.
Так, протягом березня в ДНЗ «Калинонька» смт. Красне проводились святкові весняні ранки, а саме: в молодшій групі (вихователь Ковтик Н.Я., муз.керівник Ситник В.В., ясельній групі (вихователь Терепа О.І., Лук’яненко І.М., муз. керівник Мировська З.С.), середній групі (вихователь Миляновська Г.Ф., Дзюбина М.І., муз. керівник Мировська З.С.).
Всі педагоги і діти старанно готувалися до свят і прагнули зробити їх незабутніми всіх присутніх. Вихованці дошкільних груп дивували дорослих дзвінкими радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та дитячим артистизмом.
Гарний настрій, яскраві дитячі враження та щире задоволення батьків — це чудовий підсумок проведених святкових заходів!
Вікторія Ситник, завідувач ДНЗ