Зробимо наше село чистим…
Прийшла весна, почала зеленіти трава, а на ній після зими залишилось багато сміття. А як хочеться щоб все навкруги було прибраним. З цією метою в Балучинській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено толоку «Зробимо наше село чистим». Учні школи разом з учителями прибрали класні кімнати, шкільне подвір’я та прилеглі території. Діти збирали сухі гілки в саду, підмітали, громадили. Техпрацівники обрізали сухе гілля, білили дерева та бордюр. В середу із старшими учнями було проведено толоку по прибиранню сільського дитячого майданчика, стадіону, парку. І все ніби ожило після робочих дитячих рук. То ж нехай квітне весна надворі і в душі кожного з нас.
Цюман М.В., завідувач філії
«Балучинська ЗОШ І-ІІ ст.»
ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»