Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Тарасові березини

«Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем», – саме такими словами розпочато конкурс декламування віршів у Волицькій ЗОШ І ступеня, під назвою «Тарасові березини», присвячений святкуванню Дня народження Т.Г. Шевченка.

Діти ретельно підготувалися до заходу: хлопчики та дівчатка у вишиванках, на столі – портрет Шевченка, прибраний вишитим рушником, букет нарцисів, зроблених власними руками в подарунок поетові, виставка творів і дитячих малюнків.

Усі учні дуже гарно декламували вірші, а дві дівчинки 4 класу також взяли участь у районному огляді-конкурсі читців та художньо-просвітницьких колективів з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка у Буському РНД і зуміли посісти призові місця в номінації «Молодша вікова категорія від 7 до 11 років»: І місце – Броговська Тетяна, ІІ місце – Зелик Олена.

Вчителі дуже задоволені тим, що діти зуміли самостійно дібрати необхідний матеріал для проведення конкурсу. На завершення свята прозвучала пісня «Поклін тобі, Тарасе», пізніше на всю школу линули такі слова:

В ці дні березневі

Линуть співи всюди.

Шевченка вітають

Всі вкраїнські люди.

Пристанська О. М.,

завідувач Волицької ЗОШ І ступеня


      « повернутися до списку новин