Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Тиждень духовності

Святе Письмо навчає: «Не хлібом єдиним житиме людина, а кожним словом, що походить з уст Божих». До цього слова Божого, як невичерпного джерела Божої мудрості, припадють учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під час Тижня духовності, який переслідував мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого посту, замислитися над своїми вчинками і в майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною.

Кожен день розпочинається зі спільної молитви з о. Богданом Юрківим, яка супроводжується притчами та катехитичними науками. Учні та вчителі разом моляться за всіх дітей, які навчаються, за їх наставників, за батьків, за любов і мир між людьми в Україні та світі. 

В рамках Тижня духовності, 9 квітня, у церкву Успіння Пресвятої Богородиці с. Ракобовти на Хресну дорогу завітали учні та педагоги Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Спільна молитва усіх дітей і вчителів, спільна Хресна дорога обов'язково залишать добрий слід у серцях дітей, стануть жертвою в ім'я повноцінного і змістовного нашого життя.

Віримо в те, що зерна Божої науки, засіяні під час Тижня духовності, рясно зійдуть і дадуть хороші плоди.

Семенович І.Р.,

класний керівник 6 класу

   

 

   « повернутися до списку новин