Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Цьогоріч учні Буської гімназії вкотре долучилася до урочистостей з нагоди Дня Соборності України. 18 січня 2019р.у Краєзнавчому музеї школи учителі історії Баглай Т.Б., Курчаба А.С., Юрко Л.М. та старшокласники провели круглий стіл «Україна – єдина,

22 січня 1919 року відбулася важлива історична подія. У Києві на майдані біля Софійського собору було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Цьогоріч учні Буської гімназії вкотре долучилася до урочистостей з нагоди Дня Соборності України. 18 січня 2019р.у Краєзнавчому музеї школи учителі історії Баглай Т.Б., Курчаба А.С., Юрко Л.М. та старшокласники провели круглий стіл «Україна – єдина, соборна держава » до 100-річчя возз’єднання українських земель в єдину державу.

У своїх виступах учасники заходу обговорювали  процеси історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність та державність. Зокрема, А.С.Курчаба зупинився на питаннях щодо проголошення Четвертого Універсалу УЦР та його історичного значення, Олена Бабійчук (5(9) клас) ознайомила присутніх з хронологією підписання та проголошення Акту Злуки. Л.М.Юрко розповіла про історію відзначення дня проголошення Акту Злуки та відродження святкування його у незалежній Україні. Виступи супроводжувалися переглядом фото та відеоматеріалів.

На завершення учасники заходу провели флешмоб біля пам’ятника Є.Петрушевичу, утворивши символічний живий ланцюг єдності, та виконали Державний гімн України.

      

      

 « повернутися до списку новин