Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Промінчик доброти

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити у горі і біді – це в характері українського народу.

Відзначаючи День толерантності, 15 листопада 2019 року в НВК «Топорівська ЗОШ І- ІІІ ступенів» відбулася музична академія «Промінчик доброти» , яку підготували  учні 6-А класу під керівництвом класного керівника Пацалон М.З. та вчителя музичного мистецтва Рогоцької І.А.

Ведуча свята Мельник В. закликала присутніх до милосердя, чуйності, співпереживання. Шестикласники артистично віршованими рядками розповіли про любов і повагу до  матерів, чуйність та щирість у прояві до ближніх.  Жучковська А. у притчі про сім'ю розказала про терпимість, а Лехів А., син воїна АТО, – про мужність і відвагу Героїв України. По-особливому тепло звучали пісні: «Ми щасливі діти», «Промінчик доброти», «Шануймо батька, шануймо матір», «Даруй добро». Завершальним акордом прозвучала композиція  «А я бажаю вам добра» у виконанні учасників дійства.

Допоки в серцях української дітвори живе добро, ми можемо бути впевненими у щасливому майбутньому України!

Пацалон М. З., класний керівник 6-А класу

НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»« повернутися до списку новин