Україна в нас єдина – бережи її дитино!
Вихователі ДНЗ «Рукавичка» с. Побужани разом з вихованцями провели заняття «Україна в нас єдина – бережи її дитино!».
22 січня ми відзначаємо День Cоборності України. Це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави. Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України. Воно визрівало віками страждань і поневірянь і дійшло аж до 21 століття.
Вихователі ДНЗ «Рукавичка» с. Побужани разом з вихованцями провели заняття «Україна в нас єдина – бережи її дитино!». Розповідали дітям про те, що ми, українці, хочемо миру, єдності, благополуччя. Такі справи сприяють вихованню в учнів патріотичного духу та віри в краще майбутнє своєї Батьківщини.
Дітчук О.Г., завідувач
ДНЗ «Рукавичка» с. Побужани