A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради
Золочівський район Львівської області

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР «WONDERLAND» В ОЛЕСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата: 16.07.2018 10:58
Кількість переглядів: 250

В Олеській ЗОШ I-III ступенів Буського району працює літній мовний табір під назвою «Wonderland». Його основна мета — зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома. 

В Олеській ЗОШ I-III ступенів Буського району працює літній мовний  табір під назвою «Wonderland». Його основна мета — зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома. Перед школярами 5–8 класів поставлено ряд завдань, які спонукають до використання англійської мови у різних сферах життя, участь у програмах, які наближують навчання до реального життя.

Під час роботи мовного табору діти працюють над краєзнавчими проектами про звичаї і традиції Великобританії, США, Австралії: збирають матеріали і готують презентації. У процесі роботи над проектом відбувається активізація лексики та граматичних структур, покращення вимови та інтонації (учні мають можливість прослухати весь текст в аудіозаписі), забезпечується практика усного мовлення та подолання мовного бар’єру.

Школярі знайомляться з культурою і літературою народів світу, у творчій атмосфері підвищується зацікавленість до вивчення мови та мотивації для подальшого вдосконалення.

Створюючи та презентуючи кінцевий продукт (плакат, модель, буклет, журнал, винахід тощо), учні розвивають усі чотири мовленнєві вміння (говоріння, читання, слухання та письмо), відпрацьовуючи при цьому вивчений матеріал та ознайомлюючись з новими граматичними структурами та лексичними одиницями так само, як вони вивчали та вивчають рідну мову, – через досвід. Діти використовують мову як інструмент та мають можливість відчути, наскільки вона корисна та гнучка.

На даний час ми працюємо  над проектом «A Holiday around Ukraine» , учні виготовляють плакати і готують презентації. Табір працюватиме до 13 червня, на школярів чекає багато цікавої роботи та екскурсій.

Богдана Марко,

вчитель англійської мови


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень