Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Чорна сповідь моєї Вітчизни

Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами: 1921-1922, 1932-1933 і 1947років. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства.

На знак пам'яті про ті жахливі часи в історії України та безневинно замордованих голодом в НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» відбулося відкрите засідання клубу «Ми – українці» «Чорна сповідь моєї Вітчизни».

Шкільний бібліотекар Галина Квасниця оформила експозицію «Жнива скорботи», присутні переглянули документальний фільм «Голодний 33-ій. Постгенетичний синдром», схилили голови в скорботі та вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув від голодомору 1932-33 років, запалили свічу на знак того, що пам'ять про Голодомор вічна, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі!

 Ведучі заходу підкреслили, що сьогоднішнє покоління, знає про ту Голодну голгофу нашого народу тільки з оповідей старших людей, книг з історії, фільмів, тому вдячне Богові за світлі весни і врожайні осені.

   

 « повернутися до списку новин