Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

11 грудня учні 9-11 класів ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» зустрілись з інтегратором Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іваном Закалою. Зустріч відбулась в рамках Тижня правового виховання, який тради

11 грудня учні 9-11 класів ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» зустрілись з інтегратором Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іваном Закалою. Зустріч відбулась в рамках Тижня правового виховання, який традиційно проходить в грудні.

Старшокласники переглянули документальний фільм «Джамала» про переможницю Євробачення. Фільм розповів про шлях кримсько-татарської співачки до перемоги на «Євробаченні-2016», дізнались, що стоїть за успіхом, чим доводиться жертвувати, в тому числі й емоційно. Цей фільм показав шматочок життя артистки, яка має своє бачення творчості й має свій шлях, і впевнено рухається ним, поєднуючи бажання створювати музику, яка  подобається їй і людям, з необхідністю «таранити» перешкоди, щоб цю музику хтось почув.

Також правник обговорив з учнями ситуації, в яких були утиски прав кримських татар, наголосив на незаконності таких дій, бо вони суперечать Декларації  прав людини.

Ірина Дусан,

педагог-організатор

   « повернутися до списку новин