Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

У п’ятницю, 23 листопада 2018 р., у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» було проведено урок-реквієм жертв голодомору «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!»,

Щорічно, в четверту суботу листопада, в Україні та світі згадують жертв голодомору 1932-33 років. Серед мільйонів загиблих були і росіяни, і євреї, і поляки. Але понад 80% з мільйонів, які померли за ці роки, були українці. Саме тому, величезна кількість країн світу визнали цю трагедію геноцидом українського народу.

В 2018 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 24 листопада. І у річницю цієї події учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» мали можливість нагадати найстрашніші факти про голодомор. У п’ятницю, 23 листопада, було проведено урок-реквієм жертв голодомору «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!» , учні переглянули фотографії і картинки того часу. Діти всієї школи власноручно виготовили сині незабудки пам’яті і прикріпили їх на чорне панно, на якому позначені кордони України. Напередодні учні школи виготовили композицію з колосків пшениці і калини, яку передали місцевому пароху о. Богдану Юрківу.

Карпа О.Я.,

вч. історії

   

   

 « повернутися до списку новин