Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Такими словами розпочалася урочиста лінійка у НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» 16.10.2018 р. , приурочена Дню захисника України.

На білому світі є різні країни –

Де ріки, ліси і лани,

Та тільки одна на землі Україна,

А ми – її доньки й сини.

 

Такими словами розпочалася урочиста лінійка у НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» 16.10.2018 р. , приурочена Дню захисника України. Присутні відспівали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні з Росією, виконали «Молитву за Україну», декламували патріотичну поезію.

На лінійці був присутній учасник АТО – Каштелянський Віктор Володимирович, який зачитав присягу воїна УЗС, розповів про свій бойовий досвід, побажав школярам здоров’я, успіхів у навчанні та стати справжніми патріотами України.

Готуючись до Дня захисника України, члени учнівської Ради вирішили запропонувати учням школи щоденну ранкову зарядку на протязі тижня. Ця ідея школярам дуже сподобалась. Зарядку проводили Король Олег  та Боярський Микола.

16.10.218 р. учнів 3-го класу урочисто прийнято в козачата. Церемонія посвяти  проходила біля символічної могили борцям за волю України. До таблиці із прізвищами загиблих юні козачата поклали квіти та запалили свічки.

      « повернутися до списку новин