Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму протягом тижня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» було організовано та проведено ряд заході

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму протягом тижня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» було організовано та проведено ряд заходів: книжкова виставка літератури «Україна – єдина країна», конкурс малюнків серед учнів початкових класів «Моя Батьківщина», виховні години у старших класах та круглий стіл «Україна – єдина, соборна держава».

Під час заходів учні висловили впевненість у необхідності будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Карпа О.Я.,

вчитель історії

      

   « повернутися до списку новин