Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Сьогодні ми йдемо своїм шляхом, розуміємо, що повинні бути в єдності, повинні з повагою ставитися до славетного минулого свого народу, добре знати усі етапи історичного і культурного розвитку своєї країни.

Сьогодні ми йдемо своїм шляхом, розуміємо, що повинні бути в єдності, повинні з повагою ставитися до славетного минулого свого народу, добре знати усі етапи історичного і культурного розвитку своєї країни. Пишатися досягненнями свого народу перейматися проблемами Батьківщини, з честю продовжувати справу своїх предків – ось головне завдання, яке стоїть перед кожним з нас.

Сьогодні, на сході, наші українські солдати, молоді хлопці, так само героїчно помирають від куль снайпера, як і колись бандерівці на полі бою в лісах гинули від куль НКВедистів. Діяльність УПА вплинула на сучасників і стала символом боротьби. "Лісові хлопці" – це тільки початок відкриття героїчної і повстанської історії українського народу. Тої сторінки нашої славної і омитої кров'ю історії, яку ми тільки-но відкриваємо після Майдану і під час АТО.

Длугош Анастасія

Харко Надія,

учні 11 класу

Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

      « повернутися до списку новин