Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Україна революційна

21.11.2011р. в НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» з нагоди відзначення подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013р. відбувся захід «Україна революційна».

Український народ завжди прагнув гідного життя у власній державі і пройшов тернистий шлях до своєї мрії. Отримавши довгоочікувану незалежність 24 серпня 1991 року, українці, намагаючись збудувати міцну, економічно розвинену державу, часто вступали у протистояння з владою. Ця суперечливість думок народу і влади у 2004 році вилилась у відкрите масове протистояння, що в історію увійшло як Помаранчева революція. В українців з’явилась надія, але дуже швидко вона розвіялася. Прямуючи до інтеграції з Європою, зазнавши зради від антинародної влади, ми знову стали на захист своїх цінностей, бажаючи жити по європейськи, а не під Московією.

21 листопада 2013 року непідписання та припинення підготовки підписання Угоди з ЄС стало початком подій, що увійшли в історію як Революція Гідності. Тур’янські школярі відзначили ці події і вшанували пам’ять героїв.

Литвин О. П., педагог-організатор

НВК «Тур»янська ЗОШ І-ІІІ ст.»

   

 « повернутися до списку новин