Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

В Утішківській ЗОШ І-ІІст. з цієї нагоди класні керівники провели виховні години по класах «Ми вільні, ми гідні…», учнівським самоврядуванням було оформлено виставку малюнків «Герої не вмирають».

          21 листопада українці відзначили День Гідності та Свободи, який показав світу, що український народ боровся і боротиметься за свою волю та незалежність. Борці за свободу – люди, які будуть жити в нашій пам’яті вічно. Ми, їхні нащадки та послідовники, не маємо права забути про тих, хто виборював і продовжує здобувати для нас свободу, незалежність та гідність.
             В Утішківській ЗОШ І-ІІст. з цієї нагоди класні керівники провели виховні години по класах «Ми вільні, ми гідні…», учнівським самоврядуванням було оформлено виставку малюнків «Герої не вмирають». Педагог-організатор Тимоць О.С. та вчитель історії Гулка О.М. підготували виховний захід «Україна – країна нескорених». Під час заходу школярі присвятили загиблим героям чимало патріотичних пісень, декламували вірші очевидців Майдану. Влучно, чітко і не без щему у серці учні ознайомили присутніх на заході із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, особливий акцент роблячи на нещодавніх кривавих подіях у серці столиці та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Тимоць О.С.,

педагог-організатор

  « повернутися до списку новин