Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Не залишились осторонь святкування річниці й бібліотекарі нашого ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1». У середу, 26 вересня, бібліотекар Приступа Ірина Ігорівна провела подорож сторінками казок Василя Сухомлинського.

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Не залишились осторонь святкування річниці й бібліотекарі нашого ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1». У середу, 26 вересня, бібліотекар Приступа Ірина Ігорівна провела подорож сторінками казок Василя Сухомлинського. Захоплива презентація про життя та творчість вченого занурила учнів 2-А та 2-Б класів у його світ, а казки «Два метелики»,  «Фіалка і Бджілка» та «Співуча пір’їнка» були цікавими та повчальними.

Кожен учень отримав листочок, на якому з однієї сторони була казка, з іншої – місце для творчості, де діти малювали свої ілюстрації. Таке цікаве завдання дуже сподобалось другокласникам. Усі проявили фантазію та художні здібності. 

Малюнки вийшли дуже особливими, кольоровими та оригінальними. Тепер вони прикрашають нашу шкільну бібліотеку. А казки Василя Сухомлинського назавжди залишаться в спогадах малюків.

Дусан Ірина Романівна,

педагог-організатор

    

    « повернутися до списку новин