A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради
Золочівський район Львівської області

з 12 по 16 листопада 2018 року  в Утішківській ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 20.11.2018 13:45
Кількість переглядів: 196

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, з 12 по 16 листопада 2018 року  в Утішківській ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

 Протягом тижня були проведені наступні заходи:

  • Єдиний урок на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», проведений заступником директора з НВР Ігнат О.І. з метою  посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах 
  • Вчитель правознавства Куса Л.В. провела бесіду  на тему «Безпека дорожнього руху:правові аспекти» в ході якої ознайомила учнів із Законом України «Про дорожній рух»
  • Протягом тижня класними керівниками проведені тематичні години спілкування про Правила  дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах
  • Вчитель основ здоров'я Бубела О.І. провела вікторину «Безпека на дорозі» між  учнями 7-8 класів
  •  Вчитель фізкультури Нестерович Х.С. організувала учням практичне заняття на велосипедах  на тему «Мій друг – велосипед» , метою якого було  дати учням уявлення про різні види велосипедів та їх призначення, навчити обстежувати велосипед перед їздою, виконувати правила безпечної їзди на велосипеді,  виховувати дисциплінованість та обачливість.
  • Конкурс «Я – пішохід» для дітей молодшого шкільного віку організувала вчитель початкових класів Мацко О.П. За активну участь у конкурсі діти отримали дипломи.
  • Проведено конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»
  • У школі  розміщено інформаційні листівки та плакати  щодо правил безпеки дорожнього руху

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

 

Ігнат О.І.,

заступник директора з НВР

    


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень