Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

29 січня у Сторонибабській ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Рурак Л.В. була проведена лінійка-реківієм «Крути… Мужність і біль України».

          29 січня у Сторонибабській ЗОШ І-ІІІ ступенів  під керівництвом педагога-організатора Рурак Л.В. була проведена лінійка-реківієм «Крути… Мужність і біль України». Учні вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави.  На жаль, історія повторюється, і сьогодні українці змушені знову відстоювати свої права та кордони. Тож пам’ятаймо про подвиг молодих людей, які в минулому і тепер захищають свою державу і право називатися українцями.

         Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.« повернутися до списку новин