Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Дошкільна освіта Бущини: літо – 2019

23 травня 2019 р. відбулась інформаційно-методична нарада директорів і вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Буського району. Розглянуто питання щодо чинників, які сприяють поліпшенню якості та ефективності організації харчування дошкільнят – головний спеціаліст Буського районного управління Держпродспоживслужби. Зосередив увагу учасників з організації та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності – головний спеціаліст відділу освіти Богдан Глуховецький.

Методисти РІМЦ Галина Нетреба, Наталія Гілевич здійснили відповідно: аналіз підсумків атестації педагогічних працівників дошкільної освіти – 2019, моніторинг наданих матеріалів на «Освітній портал Львівщини». А про надійний путівник у реалізації поставлених завдань на літнє оздоровлення: планування – голова РМО дошкілля Наталія Забронська. Методичний супровід здійснювала методист Зіновія Гулка.

Директори ЗДО поглибили свої знання з удосконалення управлінської та професійної компетентності, отримали для практичного використання пакет матеріалів щодо діяльності закладу в час літнього оздоровлення дошкільнят.

Пам’ятаймо: наше завдання – не нашкодити, не поламати, не розчарувати, а навпаки – допомогти, підтримати, навчити, відкрити всі дороги для доброго, чистого сприйняття дитиною життя. Бо дитячі садки не є «камерами схову».

 

Зіновія Гулка, методист РІМЦ

відділу освіти

 

   

 

   « повернутися до списку новин