Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Національна гвардія на варті миру та безпеки

             З метою формування національної свідомості, патріотичних цінностей, почуття любові до держави та готовності  стати на її захист учні Гумниської ЗОШ І-ІІ ступенів Буського району відвідали Навчальний центр Національної гвардії України у місті Золочеві.

        Екскурсія військовою частиною розпочалася з перегляду відеороликів про розвиток  Національної гвардії упродовж останніх років, головні завдання та  матеріально-технічну базу для навчання гвардійців. Учнів поінформували щодо основних аспектів служби за контрактом, можливостей здобувати освіту в Національній академії Національної гвардії України. Інструктори з тактичної медицини залучили школярів до участі в практичному занятті щодо надання медичної допомоги при пораненнях. У навчальному корпусі учні ознайомилися зі засобами сучасного зв’язку, відвідали комп’ютерний клас, мультимедійний тир, клас підготовки саперів, у якому дітям наголосили на дотриманні правил безпеки та послідовності виконання дій при виявлення боєприпасів. Школярам продемонстрували тренажер підготовки водіїв вантажного автомобіля КРАЗ, комплексний тренажер екіпажів бронетранспортера.

          Учні, переповнені емоціями, обмінювалися враженнями, розмірковували про можливе майбутнє в якості захисника держави Україна.

Лариса Барда, директор школи

      

      « повернутися до списку новин