Стежинами рідного краю
Погожої недільної днини, 19 травня 2019 року, шестикласники НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» разом із класним керівником Березяк М. І. та психологом Пацалон М. З. вирушили у мандрівку в одне з найдавніших міст України, серце Волині, місто Луцьк.
Наша подорож розпочалася із головної пам’ятки і гордості міста – замка Любарта, який зачаровує своєю красою і витонченістю, допомагає зануритись у стародавні часи і трішки помріяти. Варто було піднятися на В’їзну вежу, з даху якої відкриваються чарівні краєвиди Луцька.
Неподалік замку ми відвідали гігантський собор святих апостолів Петра і Павла.
Мандрівка продовжилась центральними вулицями міста. Цікаво було милуватися архітектурними спорудами, де тісно переплелись минуле і сучасне. Весело провели час у парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки. На завершення мандрівки ми побували у Луцькому зоопарку, де серед мальовничої природи могли спостерігати за життям різних тварин.
З прекрасними враженнями і гарним настроєм повернулися додому.
Березяк М.І., класний керівник 6 класу