Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Звісно, на передову нам ще рано, а от підтримати добрим словом та смаколиком воїна-захисника ми можемо з легкістю. Як тільки пан Ярослав Вороновський повідомив, що їде перед святом Миколая в зону ООС, учні ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» поч

Патріотизм може виражатись в різній мірі. Хтось носить вишиванку та розмовляє українською, вважаючи себе патріотом, хтось розвиває власну справу, а разом із нею – державу, інший віддає за батьківщину життя, захищаючи її від агресорів. Треті, відчуваючи потребу допомогти хоч чимось найменшим, стають волонтерами.

Звісно, на передову нам ще рано, а от підтримати добрим словом та смаколиком воїна-захисника ми можемо з легкістю. Як тільки пан Ярослав Вороновський повідомив, що їде перед святом Миколая в зону ООС, учні ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» почали збирати традиційну «посилку».

Сформовані для кожного солдата пакунки з теплими шкарпетками, солодощами, засобами гігієни та найщиріші дитячі листи зі словами вдячності й малюнки вже чекають волонтерів та готові вирушати до нових господарів.

Ірина Дусан,

педагог-організатор

   

  « повернутися до списку новин