Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

У Побужанській ЗОШ І-ІІІ ст. з метою вшанування пам’яті героїв Крут заступником директора з навчально-виховної роботи Штибель С.В. та педагогом-організатором Прокудою Г.А. 28 січня 2019 р. було проведено загальношкільну лінійку «Герої Крут – для наща

29 січня український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. У Побужанській ЗОШ І-ІІІ ст. з метою вшанування пам’яті героїв Крут заступником директора з навчально-виховної роботи Штибель С.В. та педагогом-організатором Прокудою Г.А. 28 січня 2019 р. було проведено загальношкільну лінійку «Герої Крут – для нащадків взірець». Учні помянули хвилиною мовчання борців за волю України. Дацків Г.М. оформила тематичну  книжкову виставку: «Крути – і сум, і біль і вічна слава України».

   Схилімо свої голови перед світлою пам’яттю тих молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ во ім'я воскреслої сьогодні України.  Пам’ятай про Крути, про те, що і тепер Україна перед небезпекою.

 

Прокуда Г.А.,

педагог-організатор« повернутися до списку новин