Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

У рамках проекту «ЧИСТЕ МІСТО» сьогодні, 29 січня 2019 р. до учнів молодших та старших класів НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат імені Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» завітали працівники КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей» та

У рамках проекту «ЧИСТЕ МІСТО» сьогодні, 29 січня 2019 р. до учнів молодших та старших класів НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат імені Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» завітали працівники КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей» та заступник директора ТОВ «Вторресурси ЗАХІД» Андрій Ільків, які провели цікавий та змістовний семінар-практикум щодо сортування, використання та переробки різних видів сміття.

У семінарі брали участь також заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Буського району.

Діти та педагоги дізналися про процес виготовлення книги з перероблених відходів та поповнили багаж знань про шкідливі відходи, зокрема батарейки, лампочки, термометри. До речі, паперові контейнери, які надав Андрій Ільків,  будуть передані у всі ЗЗСО району для практичного навчання учнів сортувати сміття.

Заступник директора ТОВ «Вторресурси ЗАХІД» наголосив на необхідності ознайомлення з правилами поводження та сортування відходів. Місія організації «ЧИСТЕ МІСТО» – показати та довести, що сміття має друге життя.

Всіх присутніх запросили до співпраці в питанні сортування відходів, адже, сортуючи сміття – зберігаємо життя!

 

Сорочинська Б.Я., методист районного

інформаційно-методичного центру

відділу освіти Буської РДА

   

   

   « повернутися до списку новин