A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради
Золочівський район Львівської області

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Буського міського народного дому

Дата: 29.04.2021 12:22
Кількість переглядів: 229

Буська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Буського міського Народного дому.

 1. Найменування й місцезнаходження закладу: Буський міський Народний дім

80500, вул. Грушевського,5, м. Буськ Львівської області.

 1. Найменування посади та умови праці: директор Буського міського Народного дому.

Особливості режиму робочого часу та часу відпочинку встановлюються відповідно до умов Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку Буського міського Народного дому.

Відповідно до Положення про Буський міський Народний дім директор закладу в межах повноважень:

 • розробляє   стратегію    розвитку    Закладу    та    подає    на    затвердження  Засновнику;
 • затверджує план діяльності Закладу та організовує його роботу відповідно до стратегії розвитку  Закладу, подає  пропозиції  щодо  кошторису Закладу;
 • здійснює керівництво колективом Закладу, забезпечує добір і розстановку кадрів, призначає на посаду працівників Закладу, звільняє їх із займаної посади;
 • створює належні умови для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників Закладу;
 • установлює надбавки, доплати, премії та надає матеріальну допомогу працівникам Закладу відповідно до законодавства України;
 • застосовує заходи заохочення та дисциплінарного стягнення до працівників Закладу;
 • розробляє структуру та штатний розпис Закладу та подає їх на затвердження начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради;
 • затверджує посадові інструкції працівників Закладу;
 • у межах компетенції видає накази, контролює їх виконання;
 • забезпечує охорону праці, дотримання законності і діяльності Закладу;
 • розпоряджається в установленому порядку майном і коштами Закладу;
 • організовує виконання кошторису доходів і видатків Закладу, укладає угоди з юридичними та фізичними особами;
 • без довіреності представляє Заклад у підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності;
 • відповідає перед Засновником (власником) за результати діяльності Закладу;
 • несе відповідальність за виконання покладених на Заклад завдань, результати фінансово-господарської діяльності, стан і збереження майна Закладу.

Умови оплати праці директора комунального закладу визначаються у контракті з урахуванням наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки».

 1. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду керівника закладу:

На посаду директора Закладу призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж роботи у галузі культури не менше трьох років, досвід впровадження інновацій, культурно-просвітницьких технологій у системі культури.

 1. Перелік документів, необхідних для участі в конкурсному відборі та строки їх подання.

Особа, яка бере участь у конкурсному відборі, з. 29.04. по 28.05. 2021 року подає такі документи:

 • заяву про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копію документів, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;
 • мотиваційний лист у довільній формі.
 • Прийом документів здійснює відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради за адресою: м.Буськ, вулиця Петрушевича, будинок 27..

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні риси. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. Документи надсилаються на поштову та електронну адресу засновника.

 1. Дата початку формування конкурсної комісії :

Конкурсна комісія складається з шести членів. Персональний склад конкурсної комісії та зміни до нього (за потреби) затверджується розпорядженням міського голови. Персональний склад конкурсної комісії повинен бути сформований не пізніше десяти днів після оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу.

 1. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсна комісія проводить перше засідання не пізніше десяти днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні  конкурсна комісія розглядає подані кандидатами документи на відповідність їх кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду протягом трьох днів повідомляються кандидатам електронною поштою  чи іншим засобом зв’язку, зазначеним у автобіографії. На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визнання переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті засновника. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії. Рішення конкурсної комісії вважається ухваленим, якщо за нього на засіданні проголосувала більшість від затвердженого складу. Переможець конкурсу призначається керівником закладу не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу.

 

 1. Особа, яка надає консультацію щодо проведення конкурсного відбору:  Ільницька Олена Іванівна, 0966306582, osvita-busk@ukr.net.

« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень