Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Учні НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» як і всі діти планети, переконані, що без миру немає дитинства, немає майбутнього. Тому до відзначення Міжнародного Дня миру готувалися заздалегідь.

 Нема на світі бажанішого слова, ніж «мир», ненависнішого, ніж «війна». Учні НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» як і всі діти планети, переконані, що без миру немає дитинства, немає майбутнього.

   Тому до відзначення Міжнародного Дня миру готувалися заздалегідь. Разом з учителями виготовили стенд « Я за мир!», на якому зображено всю планету Земля, підготували білі голуби та великими буквами написали слово «мир» на шкільному подвір’ї.

   21 вересня вчителі та учні на шкільному подвір’ї зібралися на флешмоб. Школярі розмістилися на слові «мир», що символізує їхню стійкість та одностайність в збереженні спокою на землі.

   Кожен з присутніх щиро молився за мир, тримаючи в руках голуба зі своїм ім’ям, якого пізніше почепили на стенд, чим засвідчили свою готовність            захищати мир на всіх континентах.

«Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському»

  Такими словами Надії Красоткіної продовжено тему миру на зустрічі з батьками – батьківських зборах, що відбулись цього ж дня в школі. Діти ще раз нагадали дорослим всього світу про свої мрії в піснях та віршах. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя в ім’я миру.

    Завершилась зустріч спільною молитвою за дітей і за спокій в усьому світі.

Мир на землі - це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

                                  (Надія Красоткіна)

     « повернутися до списку новин