Буська ДЮСШ у четвірці кращих спортивних шкіл України!

Дата: 13.02.2024 10:14
Кількість переглядів: 44

🎗️Буська ДЮСШ у четвірці кращих спортивних шкіл України!🎗️

✅09-11 олютого у Львові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. (U16)

Зайнявши високі місця в особистих видах, наші легкоатлети змогли набрати 127 очок та посісти високе четверте місце у загальнокомандному заліку серед 66 ДЮСШ України!

🥉- Гаврилюк Максим виборов бронзу у п'ятиборстві, набравши 2630 очок. Легкоатлет встановив особисті рекорди та два рекорди ДЮСШ!

4 місце - Цуркан Віктор на 1500 м. з/п поступився однією сотою секунди в боротьбі за бронзу та посів високе четверте місце з особистим рекордом - 4.58.04.

5 місце - Петришин Павло 1500 з/п - 5.01.38 дебютував на Чемпіонаті України та продемонстрував високий результат!

Дараган Максим та Кіх Макар показали високі результати для свого віку у спортивній ходьбі на 3000 м - 15.40.10 та 17.34.87, що дало змогу їм посісти високі п'яте та шосте місця.

У цьому ж виді Янчук Яна показала результат - 17.17.03 та посіла 14 місце.

На 400-метрівці Сторожук Сергій дебютував на змаганнях такого рівня і встановив особистий рекорд 59.89, посівши 13 місце.

Кубіцька Ліля подолала 400 м з результатом - 1.05.95 та посіла 20 місце серед 70 учасниць.

Спортсменів готували: Єретик Ю.В., Єретик В.Ю.

Учні відділення легкої атлетики Буської ДЮСШ, тренери вдячні Збройним Силам України за можливість тренуватись, змагатись та досягати високих спортивних результатів!