Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

Урок доброти «Гуманне ставлення до тварин»

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. 

Загальновідомо, що тварини як і будь-які живі істоти, мають відчуття страху, радості, задоволення. На жаль, не всі розуміють, що тварини, і не лише домашні, здатні відчувати біль, голод, спрагу. У багатьох цивілізованих країнах ця проблема вирішується шляхом створення притулків для бездомних тварин.

1 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбувся урок доброти у 1-4 класах на тему «Гуманне ставлення до тварин». Метою заходу було виховання доброти у дітей, відповідального ставлення до всього живого. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя, сприяння їхньому благу.

Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців. Вони ще раз переконалися, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим і добрішим.

Мороз М.П.,

вчитель початкових класів

   

 « повернутися до списку новин