Сектор освіти Буської районної державної адміністрації

На виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодомору» та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у НВК «Соколянська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» проведено ряд тематич

Запалила свічку, запалила, 
Щоби більше лихо не ходило, 
Хай палає свічка світлом білим, 
Щоб в бабусі серце не боліло… 
Щоби більше не прийшло те горе, 
Хай горять свічки Голодомору. 
Чуєш – душі аж до неба кличуть! 
Хай горять вогненні білі свічі!

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

На виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодомору» та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у НВК «Соколянська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» проведено ряд тематичних виховних заходів.  

Класними керівниками було проведено тематичні виховні години, уроки пам’яті жертв голодомору та виготовлено квітки-незабутки. Учні 8 класу під керівництвом класного керівника Затхей Г.Д. розповсюдили флаєри в місцевих організаціях та установах з метою підтримання акції «Запали свічку пам’яті» та виготовили  тематичну композицію і передали її  до місцевого храму Пресвятої Трійці.

Підсумком до всіх проведених заходів стала тематична лінійка «Ми низько голови схиляємо», приурочена Дню пам’яті жертв голодомору, яку підготували учні 5-8 класів під керівництвом педагога-організатора Метельської О.І.

 

 

Затхей Г.Д.,

педагог-організатор

   

 « повернутися до списку новин